Kontakt

Mia Flygring
Telefon: 031-335 20 82
Email: mia.flygring@ihm.se
Roll: Regionschef IHM Business School
Josef Götsten
Telefon: 031-335 20 33
Email: josef.gotsten@ihm.se
Roll: Chef Volvo Cars Business School
Affärsskolan Serviceskolan
Tommy Sigvardsson
Telefon: 031-335 20 55
Email: tommy.sigvardsson@ihm.se
Roll: Affärsutveckling – Norge & Ledarskap
Sussie Sahlén (fd. Johansson)
Telefon: 031-335 20 58
Email: susanne.johansson@ihm.se
Roll: Administratör
Marie Anderson
Telefon: 031-335 23 44
Email: marie.anderson@ihm.se
Roll: Affärsutveckling – Servicemarknad
Katarina Etander
Telefon: 031-335 20 57
Email: katarina.etander@ihm.se
Roll: Administratör
Riki Dackén
Telefon: 031-335 23 43
Email: riki.dacken@ihm.se
Roll: Senior Affärskonsult – Försäljning & Ledarskap
Ulf Fredberg
Telefon: 031-335 20 31
Email: ulf.fredberg@ihm.se
Roll: Lärare
Sara Berg Sjöstedt
Telefon: 031-335 23 53
Email: sara.berg.sjostedt@ihm.se
Roll: Projektledare & Ansvarig för Volvo Web Training Portal
Björn Carling
Telefon: 031-335 20 36
Email: bjorn.carling@ihm.se
Roll: Lärare
Emelie Östlund
Telefon:
031-335 20 65
Email: emelie.ostlund@ihm.se
Roll: Administratör & Ansvarig för VCBS-Hemsida
Dragan Stanisavljevic
Telefon: 031-335 20 41
Email: dragan.stanisavljevic@ihm.se
Roll: Lärare
Jonas Hansson
Telefon: 031-335 21 49
Email: jonas.hansson@ihm.se
Roll: Lärare
Mikael Jansson
Telefon: 031-335 20 32
Email: mikael.jansson@ihm.se
Roll: Lärare
Mikael Svensson
Telefon: 031-335 20 43
Email: mikael.svensson@ihm.se
Roll: Lärare
 Marcus Rehder
Telefon:
031-335 20 42
Email: marcus.rehder@ihm.se
Roll: Lärare